2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Hrubieszowie. Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg w sezonie zimowego utrzymania dróg: 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 tj. zwalczanie śliskości i odśnieżanie
Beschreibung: „RDW w Hrubieszowie. Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg w sezonie zimowego utrzymania dróg: 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 tj. zwalczanie śliskości i odśnieżanie.” Zamówienie zostało podzielone na 2 zadania: Zadanie nr 1: Wykonywanie zamówienia polegającego na zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich nr 816, 846, 844 na terenie Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, Rejonu Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie. Zadanie nr 2: Wykonywanie zamówienia polegającego na zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich nr 844, 850, 852, 865, 867 oraz dawna DK 17 Tomaszów Lubelski ul. Zamojska, na terenie Obwodu Drogowego w Tyszowcach, z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego w Tyszowcach. 2. Zakres usług dla danego zadania obejmuje: Zadanie nr 1: Wykonywanie zamówienia polegającego na zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich nr 816, 846, 844 na terenie Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, Rejonu Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie. zgodnie z poniższym przedmiarem usług: Lp. Sprzęt j.m. Planowana ilość kontraktowanych godzin w jednym sezonie 1. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) przystosowany do montażu solarki i pługa bocznego zamawiającego (pojazd wykonawcy / pług i solarka zamawiającego) godz. 300 2. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) przystosowany do montażu pługa bocznego zamawiającego (pojazd i solarka wykonawcy / pług zamawiającego) godz. 250 3. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) i pługiem bocznym wykonawcy (pojazd solarka i pług wykonawcy) godz. 250 4. Pojazd samochodowy o ład. od 7,5 ton (z napędem minimum na dwie osie) przystosowany do montażu pługa średniego zamawiającego (pojazd wykonawcy / pług średni zamawiającego) godz. 70 5. Pojazd samochodowy o ład. od 7,5 ton z napędem minimum na dwie osie z pługiem średnim wykonawcy (samochód i pług średni wykonawcy) godz. 50 6. Pojazd samochodowy o ład. od 12 ton (z napędem minimum na dwie osie) do pługa ciężkiego zamawiającego (pojazd wykonawcy / pług ciężki zamawiającego) godz. 70 7. Ładowarka o poj. łyżki min. 1,5 m3 (sprzęt wykonawcy) godz. 40 8. Ładowarka o poj. łyżki min. 3,5 m3 (sprzęt wykonawcy) godz. 200 9. Równiarka (sprzęt wykonawcy) godz. 70 10. Samochód samowyładowczy o ład. min. 5 ton (samochód wykonawcy) godz. 30 Zamawiający udostępni Wykonawcy następujące urządzenia: pług boczny o zmiennej geometrii lemiesza SCHMIDT SNK 30 EPZ- szt. 1. pług boczny o zmiennej geometrii lemiesza SPRINTER - szt. 1. pług średni lemieszowy czołowy szt. 1. pług ciężki lemieszowy czołowy szt. 1. solarka szt. 1. Pozostały sprzęt konieczny do wykonywania zamówienia zabezpieczy Wykonawca. Zadanie nr 2: Wykonywanie zamówienia polegającego na zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich nr 844, 850, 852, 865, 867 oraz dawna DK 17 Tomaszów Lubelski ul. Zamojska, na terenie Obwodu Drogowego w Tyszowcach, z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego w Tyszowcach. zgodnie z poniższym przedmiarem usług: Lp. Sprzęt j.m. Planowana ilość kontraktowanych godzin w jednym sezonie 1. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) do pługa bocznego zamawiającego (pojazd i solarka wykonawcy / pług zamawiającego) godz. 300 2. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) i pługiem bocznym wykonawcy (pojazd solarka i pług wykonawcy) godz. 250 3. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) i pługiem bocznym wykonawcy (pojazd solarka i pług wykonawcy) godz. 250 4. Pojazd samochodowy o ład. od 7,5 ton (z napędem minimum na dwie osie) do pługa średniego zamawiającego (pojazd wykonawcy / pług średni zamawiającego) godz. 70 5. Pojazd samochodowy o ład. od 7,5 tony z napędem minimum na dwie osie z pługiem średnim wykonawcy (samochód i pług średni wykonawcy) godz. 50 6. Pojazd samochodowy o ład. od 12 ton (z napędem minimum na dwie osie) z pługiem ciężkim wykonawcy (pojazd wykonawcy / pług ciężki wykonawcy) godz. 70 7. Ładowarka o poj. łyżki min. 1,5 m3 (sprzęt wykonawcy) godz. 40 8. Ładowarka o poj. łyżki min. 3,5 m3 (sprzęt wykonawcy) godz. 200 9. Równiarka (sprzęt wykonawcy) godz. 70 10. Samochód samowyładowczy o ład. min. 5 ton (samochód wykonawcy) godz. 30 Zamawiający udostępni Wykonawcy następujące urządzenia: pług boczny o zmiennej geometrii lemiesza SCHMIDT SNK 30 EPZ- szt. 1. pług średni lemieszowy czołowy szt. 1. Pozostały sprzęt konieczny do wykonywania zamówienia zabezpieczy Wykonawca.
Vorherige Bekanntmachung: 123757-2026
Interne Kennung: R3.ST.372.1.2026.rp
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024r. poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Wykonywanie zamówienia polegającego na zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich nr 816, 846, 844 na terenie Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, Rejonu Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie.
Beschreibung: Wykonywanie zamówienia polegającego na zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich nr 816, 846, 844 na terenie Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, Rejonu Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie. zgodnie z poniższym przedmiarem usług: Lp. Sprzęt j.m. Planowana ilość kontraktowanych godzin w jednym sezonie 1. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) przystosowany do montażu solarki i pługa bocznego zamawiającego (pojazd wykonawcy / pług i solarka zamawiającego) godz. 300 2. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) przystosowany do montażu pługa bocznego zamawiającego (pojazd i solarka wykonawcy / pług zamawiającego) godz. 250 3. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) i pługiem bocznym wykonawcy (pojazd solarka i pług wykonawcy) godz. 250 4. Pojazd samochodowy o ład. od 7,5 ton (z napędem minimum na dwie osie) przystosowany do montażu pługa średniego zamawiającego (pojazd wykonawcy / pług średni zamawiającego) godz. 70 5. Pojazd samochodowy o ład. od 7,5 ton z napędem minimum na dwie osie z pługiem średnim wykonawcy (samochód i pług średni wykonawcy) godz. 50 6. Pojazd samochodowy o ład. od 12 ton (z napędem minimum na dwie osie) do pługa ciężkiego zamawiającego (pojazd wykonawcy / pług ciężki zamawiającego) godz. 70 7. Ładowarka o poj. łyżki min. 1,5 m3 (sprzęt wykonawcy) godz. 40 8. Ładowarka o poj. łyżki min. 3,5 m3 (sprzęt wykonawcy) godz. 200 9. Równiarka (sprzęt wykonawcy) godz. 70 10. Samochód samowyładowczy o ład. min. 5 ton (samochód wykonawcy) godz. 30 Zamawiający udostępni Wykonawcy następujące urządzenia: pług boczny o zmiennej geometrii lemiesza SCHMIDT SNK 30 EPZ- szt. 1. pług boczny o zmiennej geometrii lemiesza SPRINTER - szt. 1. pług średni lemieszowy czołowy szt. 1. pług ciężki lemieszowy czołowy szt. 1. solarka szt. 1. Pozostały sprzęt konieczny do wykonywania zamówienia zabezpieczy Wykonawca.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Wykonywanie zamówienia polegającego na zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich nr 844, 850, 852, 865, 867 oraz dawna DK 17 Tomaszów Lubelski ul. Zamojska, na terenie Obwodu Drogowego w Tyszowcach, z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego w Tyszowcach.
Beschreibung: Zadanie nr 2: Wykonywanie zamówienia polegającego na zimowym utrzymaniu dróg wojewódzkich nr 844, 850, 852, 865, 867 oraz dawna DK 17 Tomaszów Lubelski ul. Zamojska, na terenie Obwodu Drogowego w Tyszowcach, z punktu dyspozycyjnego – siedziby Obwodu Drogowego w Tyszowcach. zgodnie z poniższym przedmiarem usług: Lp. Sprzęt j.m. Planowana ilość kontraktowanych godzin w jednym sezonie 1. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) do pługa bocznego zamawiającego (pojazd i solarka wykonawcy / pług zamawiającego) godz. 300 2. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) i pługiem bocznym wykonawcy (pojazd solarka i pług wykonawcy) godz. 250 3. Pojazd samochodowy o ład. od 6 ton (z napędem na dwie osie) z solarką (z zasobnikiem na solankę) i pługiem bocznym wykonawcy (pojazd solarka i pług wykonawcy) godz. 250 4. Pojazd samochodowy o ład. od 7,5 ton (z napędem minimum na dwie osie) do pługa średniego zamawiającego (pojazd wykonawcy / pług średni zamawiającego) godz. 70 5. Pojazd samochodowy o ład. od 7,5 tony z napędem minimum na dwie osie z pługiem średnim wykonawcy (samochód i pług średni wykonawcy) godz. 50 6. Pojazd samochodowy o ład. od 12 ton (z napędem minimum na dwie osie) z pługiem ciężkim wykonawcy (pojazd wykonawcy / pług ciężki wykonawcy) godz. 70 7. Ładowarka o poj. łyżki min. 1,5 m3 (sprzęt wykonawcy) godz. 40 8. Ładowarka o poj. łyżki min. 3,5 m3 (sprzęt wykonawcy) godz. 200 9. Równiarka (sprzęt wykonawcy) godz. 70 10. Samochód samowyładowczy o ład. min. 5 ton (samochód wykonawcy) godz. 30 Zamawiający udostępni Wykonawcy następujące urządzenia: pług boczny o zmiennej geometrii lemiesza SCHMIDT SNK 30 EPZ- szt. 1. pług średni lemieszowy czołowy szt. 1. Pozostały sprzęt konieczny do wykonywania zamówienia zabezpieczy Wykonawca.