See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 28.2026 Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby Filii Wałbrzych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby Filii Wałbrzych Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 (pięć) części, osobno ocenianych: Część 1 – Dostawa 6 szt. mobilnych zestawów multimedialnych, Część 2 – Dostawa 5 szt. mobilnych zestawów wyposażenia prezentacyjnego i komunikacyjnego, Część 3 – Dostawa 6 szt. mobilnych systemów do debriefingu umożliwiających odtworzenie sesji symulacyjnych, Część 4 – Dostawa 9 szt. stanowisk do sterowania sesjami symulacyjnymi i archiwizowania danych, Część 5 – Dostawa 10 szt. wyposażenia sali w mobilny system debriefingowy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 części 1 – 5 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). 3. Zamawiający podaje kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, która wynosi brutto: Część 1 – 170 662,50 zł Część 2 – 142 218,75 zł Część 3 – 1 070 100,00 zł Część 4 – 332 100,00 zł Część 5 – 1 783 500,00 zł.
Vorherige Bekanntmachung: 141754-2026
Interne Kennung: AZP.260.28.2026.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: 28.2026 Część 1 – Dostawa 6 szt. mobilnych zestawów multimedialnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 1 jest dostawa 6 szt. mobilnych zestawów multimedialnych . 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.28.2026.PN Część 1
Los: LOT-0006
Titel: 28.2026 Część 2 – Dostawa 5 szt. mobilnych zestawów wyposażenia prezentacyjnego i komunikacyjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 2 jest dostawa 5 szt. mobilnych zestawów wyposażenia prezentacyjnego i komunikacyjnego. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.28.2026.PN Część 2
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Los: LOT-0007
Titel: 28.2026 Część 3 – Dostawa 6 szt. mobilnych systemów do debriefingu umożliwiających odtworzenie sesji symulacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia części 3 jest dostawa 6 szt. mobilnych systemów do debriefingu umożliwiających odtworzenie sesji symulacyjnych. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.28.2026.PN Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte