388726-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fällen von Bäumen – STC kraj - oblast SEVEROVÝCHOD - kácení stromů a dřevin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSTC kraj - oblast SEVEROVÝCHOD - kácení stromů a dřevin
BeschreibungV rámci zakázky bude prováděno kácení a prořez stromů a keřů a odstraňování pařezů na silnicích I. třídy a dálnicích II. třídy ve Středočeském kraji, v oblasti SEVEROVÝCHOD, po dobu 48 měsíců.
Interne Kennung04PU-001324
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSTC kraj – oblast Severovýchod D10 – probírky stromových skupin – jaro 2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je kácení a prořez stromů a keřů a odstraňování pařezů na silnicích I. třídy a dálnicích II. třídy ve Středočeském kraji, v oblasti SEVEROVÝCHOD
Interne Kennung04PU-002454