2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gronduitgifte ten behoeve van woningbouw in Purmerland.
Beschreibung: Marktselectieprocedure middels TenderNed voor het vinden van ontwikkelaars van kavels Purmerland 42 A-A en 44. Deze voormalige dorpshuis en brandweerkazerne in het hart van Purmerland wil de gemeenteraad laten herontwikkelen ten behoeve van permanente woningbouw. Sloop van het voormalig Dorphuis en ombouw brandweerkazerne en realisatie van maximaal 15 appartementen.
Interne Kennung: Z/2026/050090
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gronduitgifte ten behoeve van woningbouw in Purmerland. Een mogelijkheid om 15 appartementen te ontwikkelen langs het lint.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70120000 Kauf und Verkauf von Immobilien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45211360 Stadtentwicklungsbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kavel Purmerland 42 A-A met Kadaster aanduiding LMR02-M-1393 en kavel Purmerland 44 met Kadasteraanduiding LMR02-M-1784
Beschreibung: Kavel met met een dorpshuis en brandweerkazerne. Realisatie van 15 appartementen.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 70320000 Vermietung oder Verkauf von Grundstücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser