2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vypínače VVN
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka vypínačů VVN. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, predikované odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách. Sektorová veřejná zakázka navazuje na zavedený systém kvalifikace s názvem „Vypínače VVN“, ev. č. ve Věstníku veřejných zakázek: Z2021-037266.
Vorherige Bekanntmachung: 37266-2021
Interne Kennung: Prim.techn.VVN II.část 1-Vypínače VVN (2023-2027)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31214100 Schalter
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Prim.techn.VVN II., část 1-Vypínače VVN(2023-2027)