See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging sequencing technologie (t.b.v. targeted panels en amplicons)
Beschreibung: Aankoop van vervangende sequencing technologie inclusief onderhoud en supportdienstverlening voor de komende 3 jaar. De technologie wordt ingezet om in aanvulling op de bestaande infrastructuur snelle en flexibele sequencing van kleine libraries (targeted panels en amplicons) binnen het Radboudumc te faciliteren.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0000