2. Verfahren
Verfahren
Titel: KPO3 - 2.5 - Kardiologia - Zakup i modernizacja wyrobów medycznych - system do monitorowania i wizualizacji dawki promieniowania
Beschreibung: Ustalenie warunków przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego na "KPO3 - 2.5 - Kardiologia - Zakup i modernizacja wyrobów medycznych - system do monitorowania i wizualizacji dawki promieniowania" z firmą Helmar Measurement Systems
Interne Kennung: 241.FZ-012A.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38341200 Strahlendosimeter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38547000 Dosimetriesystem, 33100000 Medizinische Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001