See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą odczynników i dzierżawa analizatorów immunochemicznych dla potrzeb SP ZOZ w Puławach.
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 3
Vorherige Bekanntmachung: 258639-2026
Interne Kennung: ZM 20/230/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zakup odczynników
Beschreibung: Załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Zakup odczynników