See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 5.8.1.10. Heraanleg van het Jubelpark - Opdracht van werken - Openbare procedure
Beschreibung: De huidige opdracht heeft tot doel een grondige herinrichting van het Jubelpark met een duurzame aanpak in antwoord op de klimaatverandering. De ingrepen richten zich op een aanzienlijke ontharding, gecombineerd met de bescherming en beplanting van boomvoeten, om een blijvend beheer van het levend erfgoed te garanderen. Meer specifiek omvat het project: 1. Vernieuwing van de voorzieningen van de Moskee-as, langs de Renaissancelaan (in het noordoosten van het park). Dit omvat de renovatie van het speelplein, de multisportvelden en de atletiekbaan, die momenteel op de Horta-as invallen. 2. Restauratie van de Horta-as, met het verdubbelen van de bomenrijen langs het gedeelte naast de atletiekbaan, na de sloop van het andere multisportveld. 3. Renovatie van de trappen bij de verschillende toegangen van het park. 4. Herconfiguratie van de esplanade rond de fontein. 5. Hergebruik van de twee bestaande watertanks van elk 375 m³, gevoed door het dakwater en het regenwater afkomstig van de esplanade en het amfitheater, voor de bewatering van de vegetatie in het park. Opgelet: De werken worden in een geklasseerde site uitgevoerd en die dagelijks door het publiek wordt bezocht. De opdrachtnemer moet rekening houden met de toegankelijkheid voor voetgangers. Bovendien moet al het gebruikte werfmaterieel aangepast zijn aan de kwetsbaarheid van de site en moet dit werfmaterieel goedgekeurd worden door de leidend ambtenaar.
Interne Kennung: Beliris-5.8.1.10
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beliris-5.8.1.10 - 1
Interne Kennung: 1