2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plan- en regelsoftware Omgevingswet
Beschreibung: De gemeente Sittard-Geleen is op zoek naar één opdrachtnemer van zowel de plansoftware als de regelsoftware die ons optimaal ondersteunt in onze werkprocessen voor het opstellen van omgevingsdocumenten (omgevingsvisie, programma, omgevingsplan en voorbereidingsbesluit) en toepasbare regels. De gemeente vindt het belangrijk dat de software gebruiksvriendelijk en betrouwbaar is. De software moet voldoen aan de uitwisselingsstandaarden STOP/TPOD en STTR. Daarnaast moet het ons in staat stellen om lopende bestemmingsplanprocedures/TAM-IMRO-procedures succesvol af te kunnen ronden. De softwareoplossing(en) moeten klaar zijn voor toekomstige ontwikkelingen, wat betekent dat deze blijvend dienen te voldoen aan de huidige en toekomstige wet- en regelgeving. Verder moet het systeem, naast doelmatig en doeltreffend, ook efficiënt en gebruikersvriendelijk zijn. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: Z/25/674229
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De afname van extra consultancy uren, die geen onderdeel zijn de onderdelen A t/m F in het prijzenblad.