388835-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Snížení energetické náročnosti školní kuchyně SŠSOG Hradec Králové – stavební práce II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti školní kuchyně SŠSOG Hradec Králové – stavební práce II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na objektu školní kuchyně SŠSOG Hradec Králové je zhotovení díla spočívající ve stavebních úpravách stavby stávajícího objektu školního pracoviště kuchyně s restaurací U Študáka na adrese V Lipkách 1523/7, 500 02 Hradec Králové z důvodu úspory energií tak, aby byla splněna minimální úspora 30 % spotřeby energie z neobnovitelných zdrojů oproti původnímu stavu na řešeném technologickém uzlu. Je navrhováno doplnění větracího stropu pro hlavní kuchyň a realizace rekuperační digestoře ve cvičné kuchyni. VZT jednotka je stávající typu Atrea DUPLEX-BT-CHP 6000 z roku 2011. Rozvody VZT v ostatních místnostech zůstávají stávající. Současně s úpravou VZT bude řešena související elektroinstalace, osazení nových stropních svítidel v řešených podhledech včetně zednického začištění a výmalby prostor po instalaci vzduchotechniky. Navrženými stavebními úpravami nedochází ke změně využití, nedochází k zásahu do nosných konstrukcí a nedochází ke změně rozměrů stavebních otvorů. Při instalaci vzduchotechniky budou pouze realizovány prostupy v nenosných stěnách do světlosti 800 mm s konstrukčním zajištěním ocelovými profily. Všechny výše uvedené práce budou provedeny v souladu s podmínkami zadavatele, v souladu s vypracovanou projektovou dokumentaci a dalšími podmínkami v rozsahu dle zadávacích podmínek veřejné zakázky a smlouvy o dílo. Předmětem veřejné zakázky je také zajištění prostředků povinné publicity. Dodavatel bere na vědomí, že součástí veřejné zakázky na stavební práce není dodávka gastrotechnologie včetně souvisejících služeb, která je předmětem jiné veřejné zakázky. Dodavatel bere na vědomí, že je povinen v rámci realizace stavebních prací poskytovat veškerou možnou součinnost dodavateli navazujících dodávek gastrotechnologie
Interne Kennung: CIRI/2025/071
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na objektu školní kuchyně SŠSOG Hradec Králové je zhotovení díla spočívající ve stavebních úpravách stavby stávajícího objektu školního pracoviště kuchyně s restaurací U Študáka na adrese V Lipkách 1523/7, 500 02 Hradec Králové z důvodu úspory energií tak, aby byla splněna minimální úspora 30 % spotřeby energie z neobnovitelných zdrojů oproti původnímu stavu na řešeném technologickém uzlu. Je navrhováno doplnění větracího stropu pro hlavní kuchyň a realizace rekuperační digestoře ve cvičné kuchyni. VZT jednotka je stávající typu Atrea DUPLEX-BT-CHP 6000 z roku 2011. Rozvody VZT v ostatních místnostech zůstávají stávající. Současně s úpravou VZT bude řešena související elektroinstalace, osazení nových stropních svítidel v řešených podhledech včetně zednického začištění a výmalby prostor po instalaci vzduchotechniky. Navrženými stavebními úpravami nedochází ke změně využití, nedochází k zásahu do nosných konstrukcí a nedochází ke změně rozměrů stavebních otvorů. Při instalaci vzduchotechniky budou pouze realizovány prostupy v nenosných stěnách do světlosti 800 mm s konstrukčním zajištěním ocelovými profily. Všechny výše uvedené práce budou provedeny v souladu s podmínkami zadavatele, v souladu s vypracovanou projektovou dokumentaci a dalšími podmínkami v rozsahu dle zadávacích podmínek veřejné zakázky a smlouvy o dílo. Předmětem veřejné zakázky je také zajištění prostředků povinné publicity. Dodavatel bere na vědomí, že součástí veřejné zakázky na stavební práce není dodávka gastrotechnologie včetně souvisejících služeb, která je předmětem jiné veřejné zakázky. Dodavatel bere na vědomí, že je povinen v rámci realizace stavebních prací poskytovat veškerou možnou součinnost dodavateli navazujících dodávek gastrotechnologie.
Interne Kennung: 1