See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli niemedycznych i wyposażenia stref dla pacjentów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli niemedycznych i wyposażenia stref dla pacjentów. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 249550-2026
Interne Kennung: DZP/74/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Fotele, Kanapy, Krzesła - 8 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP/74/2026 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Zabudowa meblowa na wymiar - 2 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP/74/2026 - Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421153 Installation von Einbaumöbeln
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Regały, stoliki - 5 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: DZP/74/2026 - Część nr 3