2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zelfredzaamheidsroute en Module Arbeidsmarkt en Participatie voor gezinsmigranten
Beschreibung: De gemeente Nissewaard is voornemens een overeenkomst te sluiten met één ondernemer die per 1 januari 2026 verantwoordelijk is voor diensten horende bij de Z-route (inclusief MAP) én de MAP voor gezinsmigranten, zoals opgenomen in de Wet Inburgering 2021. €1.503.480,-
Interne Kennung: INK25-04-122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1.
Beschreibung: Zelfredzaamheidsroute en Module Arbeidsmarkt en Participatie voor gezinsmigranten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst