See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding verzekeringen gemeente en OCMW 2026-2029
Beschreibung: Aanbesteding verzekeringen gemeente en OCMW 2026-2029
Interne Kennung: PPP00E-3132/5267/2025-116
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 (Personenverzekeringen)
Beschreibung: Perceel 1 (Personenverzekeringen)
Interne Kennung: zie AON_1
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 (Verzekeringen Materiële schade)
Beschreibung: Perceel 2 (Verzekeringen Materiële schade)
Interne Kennung: zie AON_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (Verzekeringen Aansprakelijkheid)
Beschreibung: Perceel 3 (Verzekeringen Aansprakelijkheid)
Interne Kennung: zie AON_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 (Verzekeringen Auto)
Beschreibung: Perceel 4 (Verzekeringen Auto)
Interne Kennung: zie AON_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 (Gezondheidszorgen)
Beschreibung: Perceel 5 (Gezondheidszorgen)
Interne Kennung: zie AON_5
388868-2025 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP00E-3132/5267/2025-116
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: zie AON_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: zie AON_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: zie AON_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 (Verzekeringen Auto)
Interne identificatiecode: zie AON_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 (Gezondheidszorgen)
Interne identificatiecode: zie AON_5