388888-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Zajištění vzdělávání pro členy AOBP III - Měkké a manažerské dovednosti + účetní, ekonomické a právní kurzy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění vzdělávání pro členy AOBP III - Měkké a manažerské dovednosti + účetní, ekonomické a právní kurzy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění realizace projektu zadavatele s názvem „Rozvoj lidských zdrojů členských podniků Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR III.“. Hlavním účelem poskytnutých služeb je zvýšení úrovně znalostí a dovedností zaměstnanců členů Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR. bližší specifikace je uvedena v rámci ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1