388890-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie 24 części
Interne Kennung6/PN/DEG/SP/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
Titel13.Przyprawy I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 13 – Przyprawy I
Interne Kennung13.Przyprawy I
LosLOT-0002
Titel14.Przyprawy II Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 14 – Przyprawy II Dobry posiłek
Interne Kennung14.Przyprawy II Dobry posiłek
LosLOT-0003
Titel15.Przyprawy II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 15 – Przyprawy II
Interne Kennung15.Przyprawy II
LosLOT-0004
Titel16.Przyprawy II Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 16 – Przyprawy II Dobry posiłek
Interne Kennung16.Przyprawy II Dobry posiłek
LosLOT-0005
Titel17.Przyprawy III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 17 – Przyprawy III
Interne Kennung17.Przyprawy III
LosLOT-0006
Titel18.Sosy i produkty podobne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 18 – Sosy i produkty podobne
Interne Kennung18.Sosy i produkty podobne
LosLOT-0007
Titel19.Tubki Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 19 – Tubki Dobry posiłek
Interne Kennung19.Tubki Dobry posiłek
LosLOT-0008
Titel20.Napój roślinny Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 20 – Napój roślinny Dobry posiłek
Interne Kennung20.Napój roślinny Dobry posiłek
LosLOT-0009
Titel21.Orzechy i morele Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 21 –Orzechy i morele Dobry posiłek
Interne Kennung21.Orzechy i morele Dobry posiłek
LosLOT-0010
Titel22.Napój aloesowy Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 22 – Napój aloesowy Dobry posiłek
Interne Kennung22.Napój aloesowy Dobry posiłek
LosLOT-0011
Titel23.Woda I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 23 – Woda I
Interne Kennung23.Woda I
LosLOT-0012
Titel24.Woda II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 24 – Woda II
Interne Kennung24.Woda II