2. Verfahren
Verfahren
Titel: opdracht Landschapsbeheer 2026-2029
Beschreibung: Landschapsbeheertaken voor de periode 2026 -2030, met tweemaal een optionele verlenging voor vier jaar. Daarmee wordt behoud en groei van de biodiversiteit in Brabant beoogd. Binnen deze opdracht onderscheiden we op hoofdlijn vier taken: 1) Natuurmakers ondersteunen (het Groenloket) 2) Vrijwilligers begeleiden 3) Taken binnen de uitvoering van specifieke subsidieregelingen 4) Afstemming en terugkoppeling binnen het professionele netwerk Deze vier onderdelen staan niet op zich, maar zijn onderling vaak met elkaar verbonden. De kracht van deze gebundelde opdracht zit er juist in dat de opdrachtnemer deze vier taken in verbondenheid kan uitvoeren. Duur: 2026 - 2030 + 2 x optionele verlenging van 4 jaar Omvang: € 7.587.540,00
Interne Kennung: C2363580
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98113000 Dienstleistungen von Fachverbänden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1