See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Łubianka
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Usługa odbioru stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, położonych na terenie Gminy Łubianka”. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi na terenie Gminy Łubianka, polegającej na odbiorze z lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego zmieszanych oraz selektywnie zebranych odpadów pochodzących z nieruchomości stanowiących własność właścicieli nieruchomości oraz użytkowników lokali będących własnością innych osób, które to są wymienione w załączniku do umowy oraz transporcie odpadów do instalacji do przetwarzania odpadów. Zamówienie obejmuje również odbiór odpadów zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Przecznie oraz transporcie odpadów do instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ pn. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 90.51.31.00-7 - usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90.51.10.00-2 - usługi wywozu odpadów 90.51.20.00-9 - usługi transportu odpadów
Interne Kennung: ZP.271.33.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001