388939-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserzähler – Dostawa i montaż wodomierzy do wody zimnej oparte na ultradźwiękowej metodzie pomiaru, z wbudowanym nadajnikiem radiowym wraz z modułami radiowymi i systemem do radiowego odczytu zdalnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż wodomierzy do wody zimnej oparte na ultradźwiękowej metodzie pomiaru, z wbudowanym nadajnikiem radiowym wraz z modułami radiowymi i systemem do radiowego odczytu zdalnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa i montaż fabrycznie nowych ultradźwiękowych wodomierzy z zintegrowanym modułem radiowym Wireless M-bus z funkcją detekcji wycieków na przyłączach wraz z niezbędnymi urządzeniami w ilości 2 412 szt. Zamówienie obejmuje: dostawę i montaż fabrycznie nowych, wodomierzy ultradźwiękowych z zintegrowaną funkcją detekcji wycieków w ilości 2 412 szt. oraz 2 zestawy inkasenckie do zdalnego odczytu objazdowego wodomierzy, w tym: • DN 15 – Qn=2,5m3/h z funkcją detekcji wycieków na przyłączach i sieci : 40 szt. • DN 20 – Qn=2,5m3/h z funkcją detekcji wycieków na przyłączach i sieci : 2355 szt. • DN32 – Qn=10m3/h z funkcją detekcji wycieków na przyłączach i sieci : 2 szt. • DN 40 – Qn=16m3/h z funkcją detekcji wycieków na przyłączach i sieci : 6 szt. • DN 50 – Qn=25m3/h : 3 szt. • DN 65 – Qn=40m3/h : 1 szt. • DN 100 – Qn=100m3/h : 3 szt. • DN 125 – Qn=160m3/h : 2 szt. Razem: 2 412 szt. • Anteny do wodomierzy do zalanych studzienek kabel min. 2m: 100 szt. • 2 zestawy konwerterów z antenami krótkimi i samochodowymi • 2 urządzenia mobilne – smartfony lub tablety z aplikacją do odczytu min. 3200 sztuk wodomierzy • Głowica optyczna do odczytu rejestrów : 1 szt. • Oprogramowanie do objazdowego odczytu dla min. 3200 sztuk wodomierzy oraz oprogramowanie do wizualizacji danych hałasów z wycieków na sieci dla min. 3200 sztuk wodomierzy.
Interne KennungIPP. 271. 6.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 2 ustawy Pzp - zachodzi pilna potrzeba udzielania zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte, 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
LosLOT-0001