See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie wewnętrzne w obiektach Oddziału ZUS w Bydgoszczy i terenowych jednostkach organizacyjnych
Beschreibung: Usługa będzie obejmować: 1) utrzymanie czystości w obiektach Oddziału ZUS i tjo, w tym w: pomieszczeniach biurowych, gabinetach lekarskich, salach konferencyjnych, archiwach, magazynach, na klatkach schodowych, w korytarzach, windach, sanitariatach, pomieszczeniach socjalnych, pomieszczeniach do wypoczynku, portierni, pokoju gościnnym wraz z ich kompletnym wyposażeniem; 2) mycie okien w obiektach; 3) pranie firan, pościeli, ręczników, obrusów i odzieży roboczej; 4) wykonanie dezynfekcji; 5) przygotowanie i obsługa narad w salach szkoleniowo konferencyjnych; 6) wymiana pościeli w pokoju gościnnym; 7) zapewnienie ciągłości zaopatrzenia środków higienicznych; 8) monitorowanie prawidłowości realizacji zadań w zakresie sprzątania
Interne Kennung: 040000.271.X.2021.ZAP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001