See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ter beschikkingstelling van een coördinerend consultant voor een IT-migratieproject in de gezondheidszorg en op het gebied van verzekerbaarheid.
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Terbeschikkingstelling van een coördinerend consultant voor een IT-migratieproject in de gezondheidszorg en op het gebied van verzekerbaarheid. De consultant treedt op als projectcoördinator, intermediair tussen partners en trusted advisor voor management en business-experten en IT-projectleiders van de KGV Mandaat omvat: • Afstemmen van prioriteiten met projectleiding en sponsors; • Rapporteren aan het management; • Adviseren over risico’s en mogelijke beslissingen; • Coördineren zonder formeel hiërarchisch gezag; • De implementatie van een algemeen PMO (projectmanagement). De werkzaamheden moeten 5 dagen per week worden uitgevoerd. We verwachten dat de opdracht loopt van oktober 2026 tot en met december 2028.
Interne Kennung: PPP1J2-297/6053/2026/012/HSME7
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/012/HSME7_1