389015-2025 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für den Gütertransport – Dostawa zespołów pojazdów do przeprowadzania egzaminów państwowych kat. C+E prawa jazdy dla Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zespołów pojazdów do przeprowadzania egzaminów państwowych kat. C+E prawa jazdy dla Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gdańsku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w jest dostawa dwóch (2 szt.) nowych zespołów pojazdów składających się z ciągnika siodłowego z naczepą do przeprowadzania egzaminów państwowych kat. C+E prawa jazdy oraz dostawa jednego (1 szt.) używanego zespołu pojazdów składającego się z ciągnika siodłowego z naczepą do przeprowadzania egzaminów państwowych kat. C+E prawa jazdy. Zamówienie podzielone jest na 2 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I dostawa dwóch (2 szt.) nowych zespołów pojazdów składających się z ciągnika siodłowego z naczepą do przeprowadzania egzaminów państwowych kat. C+E prawa jazdy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch (2 szt.) nowych zespołów pojazdów składających się z ciągnika siodłowego z naczepą do przeprowadzania egzaminów państwowych kat. C+E prawa jazdy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.262.6.2025 - Część I
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji w okresie 39 miesięcy od dnia zawarcia umowy polegającej na zwiększeniu zakresu przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI I i CZĘŚCI II maksymalnie o 1 sztukę zespołu pojazdów dla każdej z części przy zachowaniu pozostałych warunków umowy, w tym ceny jednostkowej za dostawę przedmiotu umowy określonej w § 5 ust. 1 Umowy, z zastrzeżeniem, iż podana cena jednostkowa podlega waloryzacji zgodnie z § 10 ust. 9 Umowy. Niniejsza klauzula waloryzacyjna obowiązuje wyłącznie dla przedmiotu zamówienia dostarczonego w ramach prawa opcji. 2. Termin dostawy zamówienia w ramach prawa opcji – do 270 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przez Wykonawcę zamówienia złożonego przez Zamawiającego. Strony zgodnie wskazują, iż w przypadku przesłania zamówienia w formie komunikacji elektronicznej, uznaje się je za doręczone następnego dnia roboczego. W przypadku przesłania zamówienia za pomocą poczty lub firmy kurierskiej, oświadczenie jest złożone z chwilą odebrania pisma przez Wykonawcę, a w przypadku, gdy nie zostało ono odebrane – z chwilą podjęcia pierwszej próby doręczenia pisma. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji odbędzie się poprzez złożenie Wykonawcy jednostronnych oświadczeń w formie zamówienia, w którym zostanie określona ilość sztuk. Od momentu złożenia oświadczenia rozpocznie bieg terminu realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawach opcji. 4. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II dostawa jednego (1 szt.) używanego zespołu pojazdów składającego się z ciągnika siodłowego z naczepą do przeprowadzania egzaminów państwowych kat. C+E prawa jazdy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego (1 szt.) używanego zespołu pojazdów składającego się z ciągnika siodłowego z naczepą do przeprowadzania egzaminów państwowych kat. C+E prawa jazdy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.262.6.2025 - Część II
Menge: 1 Stück