See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa amunicji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa amunicji 5,56x45 mm z pociskiem antyrykoszetowym zwana dalej „towarem”, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa”. 3. Warunki realizacji zamówienia oraz standardy jakościowe zostały przedstawione w zał. nr 6 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferty muszą być kompletne tzn. Wykonawca musi wycenić całość zakresu zamówienia. Jeżeli Wykonawca nie wyceni którejkolwiek pozycji asortymentowej Zamawiający działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) Ustawy odrzuci ofertę Wykonawcy. 5. Wykonawca zobowiązany jest w zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa” wypełnić kolumnę „l” wpisując dane oferowanego towaru umożliwiające Zamawiającemu jednoznaczną identyfikację oferowanego towaru. W przypadku gdy Wykonawca nie wypełni kolumny „l” Zamawiający działając na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5) Ustawy odrzuci ofertę Wykonawcy. 6. Zamawiający wymaga, aby przy dostawie Wykonawca dostarczył dokumenty wskazane w zał. nr 3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”. 7. Wykonawca jest zobowiązany złożyć wraz z ofertą uzupełniony zał. nr 10 do SWZ – „Parametry techniczne”, w którym wskaże jakie parametry posiada oferowany przez niego towar. 8. Dostarczony towar musi być nowy, kategorii pierwszej oraz wyprodukowany w roku dostawy do Zamawiającego. 9. Wymagania jakościowe Zamawiającego dotyczące nadzoru wojskowego przez realizującego proces nadzorowania jakości towaru zamawianego u dostawców/ kooperantów zostały określone w zał. nr 6 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”. 10. Towar zostanie odebrany pod względem stanu technicznego, jakości i ukompletowania w miejscu dostawy przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego. 11. Towar musi spełniać wymagania jakościowe określone w odpowiednich normach oraz musi posiadać wymagane dopuszczenia i atesty zgodnie z obowiązującymi przepisami. 12. Towar musi spełniać wymagania jakościowe określone w zał. nr 3 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” i w odpowiednich normach oraz musi posiadać wymagane dopuszczenia i atesty zgodnie z obowiązującymi przepisami. 13. W ramach zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć zamówiony towar w asortymencie i ilościach do magazynu Zamawiającego, zgodnie z zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa”.
Interne Kennung: ZP/OiB/12/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35330000 Munition
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakup dotyczy dostawy amunicji 5,56x45 mm z pociskiem antyrykoszetowym w ilości do 600 000 szt., w tym 400 000 szt. (zamówienie podstawowe) oraz do 200 000 szt. (opcja).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje zamówienie w ramach opcji zgodnie z art. 441 ust. 1 Ustawy. 2. Skorzystanie przez Zamawiającego z opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy według cen jednostkowych określonych w umowie. Opcja w niniejszym postępowaniu polega na możliwości zakupu oprócz ilości podstawowych, także dodatkowych ilości towaru. 3. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało dodatkowe wynagrodzenie wg cen jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego. 4. Towar zakupiony w ramach opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do uruchomienia dostaw opcjonalnych z informacją o ewentualnym uruchomieniu w terminie do 2 tygodni od zawarcia umowy o czym powiadomi Wykonawcę pisemnie. Po upływie tego terminu opcja może być realizowana wyłącznie za zgodą Wykonawcy.