389034-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens – Domov pro seniory Litomyšl
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDomov pro seniory Litomyšl
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě domova pro seniory ve městě Litomyšl. Domov pro seniory bude třípodlažní stavba s horními dvěma obytnými podlažími, přízemím a plochou střechou. V přízemí, jež je menší než půdorysná stopa objektu, bude mimo jiné umístěna vstupní hala (foyer) s recepcí, meditační místnost, administrativa, kuchyně, prádelna, odpadové hospodářství, sklady a pronajímatelná jednotka, např. lékařské ordinace. Venkovní plochy lze rozdělit jako soukromé a veřejné. Soukromým prostorem je uzavřená zahrada navazující na 2.NP na jihu. Veřejné plochy jsou reprezentovány plochami náměstí, plochami zeleně a dopravy v klidu a pohybu. Součástí záměru jsou samostatný objekt skladu odpadů a zahradní techniky a terénní úpravy.
Interne Kennung7802
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215200 Bauarbeiten für Gebäude des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215212 Bau von Altersheimen
5. Los
LosLOT-0001