389046-2025 - Wettbewerb
Polen – Oberleitungsbusse – Dostawa 20 trolejbusów jednoczłonowych z autonomicznym źródłem napędu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 20 trolejbusów jednoczłonowych z autonomicznym źródłem napędu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 20 trolejbusów jednoczłonowych klasy maxi z autonomicznym źródłem napędu wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz przeprowadzenie szkoleń dla pracowników zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
5. Los
LosLOT-0001