2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31137033:het meerjarig in stand houden van het E&W/IA areaal van objecten gelegen in en langs de Maas en aftakkingen
Beschreibung: De werkzaamheden betreffen het meerjarig in stand houden, monitoren en informeren over de toestand van het E&W/IA areaal van objecten gelegen in en langs de Maas en aftakkingen (van Eijsden grens tot brug rijksweg A27, Sluis St. Andries en Wilhelminasluis). De wijzigingen hebben betrekking op onvoorziene omstandigheden en/of noodzakelijke aanvullende werkzaamheden: VTW-601 Herstel Lasnaad & klinknagels
Interne Kennung: 31137033
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: het meerjarig in stand houden van het E&W/IA areaal van objecten gelegen in en langs de Maas en aftakkingen
Beschreibung: De aanbesteding betreft het meerjarig in stand houden, monitoren en informeren over de toestand van het E&W/IA areaal van objecten gelegen in en langs de Maas en aftakkingen (van Eijsden grens tot brug rijksweg A27, Sluis St. Andries en Wilhelminasluis). Het betreffende areaal valt binnen het beheergebied van drie Districten in Zuid-Nederland (West, Midden en Zuid-Oost). De uitvoering van de opdracht is de periode van 2 juni 2020 tot en met 31 december 2023, met een optie tot verlenging van twee maal één jaar. De transitieperiode van zes maanden vangt aan in december 2019. De volgende werkzaamheden dienen te worden verricht: Het uitvoeren van vast onderhoud (Taken en Services) aan alle typen assets (cost drivers) vallend binnen het te onderhouden gebied voor de disciplines Elektrotechniek, Werktuigbouwkunde en Industriële Automatisering. Voor het gebouw de Bediencentrale Maasbracht gelden daarnaast de disciplines (gebouwgebonden) Installatietechniek en Bouwkunde. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.