389105-2025 - Wettbewerb
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych oznakowanych logo MZ, NSO, NPChUK, PDŻ na potrzeby działań edukacyjno-informacyjno-promocyjnych Pakiet: BIURO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie i dostawa materiałów promocyjnych oznakowanych logo MZ, NSO, NPChUK, PDŻ na potrzeby działań edukacyjno-informacyjno-promocyjnych Pakiet: BIURO
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest oznakowanie i dostawa materiałów promocyjnych (gadżetów), na potrzeby realizacji kampanii edukacyjno-informacyjno-promocyjnej Planuję Długie Życie (PDŻ) a w tym Narodowej Strategii Onkologicznej (NSO) oraz Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia (NPChUK), na rzecz profilaktyki chorób układu krążenia i kształtowania postaw prozdrowotnych w ramach programu wieloletniego NSO na lata 2020-2030 oraz NPChUK na lata 2022-2032: BIURO w nakładzie: Touch pen w nakładzie 2000 szt. Długopis z aluminium w nakładzie 1500 szt. Długopis w nakładzie 2000 szt. Aluminiowy długopis w nakładzie 2000 szt. Drewniany touch pen w nakładzie 500 szt. Długopis ze wskaźnikiem laserowym w nakładzie 300 szt. Zestaw piśmienniczy srebrny w nakładzie 400 szt. Zestaw piśmienniczy czarny w nakładzie 500 szt. Zestaw upominkowy w nakładzie 200 szt. Elegancki zestaw upominkowy w nakładzie 300 szt. Elegancki zestaw w nakładzie 300 szt. Notatnik A5 z długopisem w nakładzie 400 szt. Notatnik A6 w nakładzie 1000 szt. Notes A5 w nakładzie 1000 szt. Duży notatnik w nakładzie 480 szt. Notatnik A5 w nakładzie 600 szt. Notes w twardej oprawie w nakładzie 400 szt. Zestaw karteczek samoprzylepnych w nakładzie 500 szt. Magnetyczna ładowarka w nakładzie 200 szt. Lampka na biurko z ładowarką indukcyjną w nakładzie 200 szt. Pinsy w nakładzie 2000 szt. Serce – antystres w nakładzie 2000 szt. zgodnie ze wszystkimi wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ), które stanowią załączniki do SWZ. 2. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Interne KennungZZP.ZP.411.74.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPotrzeba udzielenia ww. zamówienia jest pilna, ponieważ materiały promocyjne są potrzebne w najbliższym czasie ze względu na planowane wydarzenia w ramach kampanii społecznej, związanej z promocją profilaktyki zdrowia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest oznakowanie i dostawa materiałów promocyjnych (gadżetów), na potrzeby realizacji kampanii edukacyjno-informacyjno-promocyjnej Planuję Długie Życie (PDŻ) a w tym Narodowej Strategii Onkologicznej (NSO) oraz Narodowego Programu Chorób Układu Krążenia (NPChUK), na rzecz profilaktyki chorób układu krążenia i kształtowania postaw prozdrowotnych w ramach programu wieloletniego NSO na lata 2020-2030 oraz NPChUK na lata 2022-2032: BIURO zgodnie ze wszystkimi wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ), które stanowią załączniki do SWZ. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 2.1. Na podstawie art. 105 art. 106 ustawy Pzp. w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia następujących dokumentów, tj.: Wzorów oferowanego przedmiotu zamówienia z nadrukiem: 1 wzór – Duży notatnik 1 wzór – Notatnik A5 1 wzór – Długopis ze wskaźnikiem laserowym 1 wzór – Zestaw piśmienniczy czarny 1 wzór – Zestaw upominkowy 1 wzór – Notes w twardej oprawie 1 wzór – Magnetyczna ładowarka 1 wzór – Lampka na biurko z ładowarką indukcyjną Wzory winny być zapakowane w woreczek foliowy, kartonowe pudełko lub pudełko upominkowe ( w zależności od wymagań opisanych w OPZ). - spełniających wszystkie wymagania Zamawiającego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i podlegających ocenie na zasadach określonych w rozdz. IX SWZ, w zakresie właściwości estetycznych jakości i precyzji wykonania oraz nadruku materiałów promocyjnych. 2.2. Zgodnie z art. 107 ust 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą, przy czym w przypadku konieczności dostarczenia wzorów oferowanego przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga przekazania go do siedziby prowadzącego postępowanie - tj. Zakładu Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa, w godzinach jego pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-14:00) - przed upływem terminu składania ofert. Po przeprowadzeniu oceny, wzory będą zwracane na wniosek Wykonawcy zgodnie z art. 77 ustawy Pzp. 2.3. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp. – tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 2.4. Zamawiający zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp odstępuje od użycia środków komunikacji elektronicznej w stosunku do wzorów przedmiotu zamówienia. Sposób ich złożenia został opisany powyżej. 2.5. Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 3 ustawy Pzp nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowego środka dowodowego wymienionego w punkcie 2.1.1. oraz 2.1.2., gdyż ten przedmiotowy środek dowodowy będzie służyć potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert. 2.6 W przypadku niezałączenia do oferty przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w pkt 2.1.3., Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. przewiduje możliwość jednokrotnego uzupełniania ww. przedmiotowych środków dowodowych, w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. 2.7. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c. ustawy Pzp. 2.8. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 2.9. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości. 3. Termin związania ofertą upływa w dniu: 28.09.2025
Interne KennungWykonanie i dostawa materiałów promocyjnych oznakowanych logo MZ, NSO, NPChUK, PDŻ na potrzeby działań edukacyjno-informacyjno-promocyjnych Pakiet: BIURO