See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikrobusów (2 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę 2 szt. mikrobusów do przewozu min. 7 osób wraz z kierowcą dla KW PSP w Olsztynie z przeznaczeniem dla jednostek organizacyjnych PSP woj. warmińsko-mazurskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ, tj. w załączniku nr 1a oraz 1b pn. „Opis przedmiotu zamówienia", zawierającym minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 2 pn. „Wzór umowy”, określającym szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części - osobna część na każdy pojazd (osobny OPZ dla każdej z części - załącznik nr 1a oraz 1b).
Vorherige Bekanntmachung: 781194-2025
Interne Kennung: WT.2370.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP. Zakup przedmiotu zamówienia jest finansowany ze środków, które należy wydatkować i rozliczyć z końcem 2025 roku.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Mikrobus (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem postępowania dla części nr 1 jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę 1 szt. mikrobusa dla KW PSP w Olsztynie na potrzeby jednostek organizacyjnych PSP woj. warmińsko-mazurskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ, tj. w załączniku nr 1a pn. „Opis przedmiotu zamówienia", zawierającym minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 2 pn. „Wzór umowy”, określającym szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy.
Interne Kennung: WT.2370.23.2025 - Część nr 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Mikrobus (1 szt.)
Beschreibung: Przedmiotem postępowania dla części nr 2 jest udzielenie zamówienia publicznego na dostawę 1 szt. mikrobusa dla KW PSP w Olsztynie na potrzeby jednostek organizacyjnych PSP woj. warmińsko-mazurskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach do SWZ, tj. w załączniku nr 1b pn. „Opis przedmiotu zamówienia", zawierającym minimalne wymagania techniczno-użytkowe dla przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 2 pn. „Wzór umowy”, określającym szczegółowe warunki realizacji przedmiotu umowy.
Interne Kennung: WT.2370.23.2025 - Część nr 2