38913-2024 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – VWS EA Begeleiding afstand ter adoptie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VWS EA Begeleiding afstand ter adoptie
Beschreibung: Wij, het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport, nodigen u als Potentiële Inschrijver uit om in te schrijven voor de aanbesteding ‘Begeleiding bij afstand ter adoptie’. Het aantal vrouwen in Nederland dat overweegt om hun kind af te staan ter adoptie is relatief klein (gemiddeld 60 per jaar). Gemiddeld een derde van hen besluit uiteindelijk daadwerkelijk afstand te doen van hun kind. Voor deze vrouwen geldt dat zij de zwangerschap vaak laat ontdekken (dit geldt voor ongeveer ¾ van hen), op het moment dat een eventuele afbreking niet meer mogelijk is. Hierdoor zijn hun keuzeopties beperkt en hebben ze weinig tijd om een tot een beslissing te komen. Het is belangrijk dat de vrouwen die overwegen om afstand ter adoptie te doen, zeer deskundige begeleiding ontvangen. Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met een dienstverlener (dit kan ook een samenwerkingsverband zijn van meerdere ondernemingen) die de begeleiding bij afstand ter adoptie landelijk dekkend biedt. We wensen een overeenkomt aan te gaan met een proactieve contractpartner, of een samenwerkingsverband van contractpartners waarbij één van hen als hoofdaannemer optreedt, die zorgt voor kwaliteit, evaluatie en (indien nodig) verbetering van de dienstverlening. En daarbij nauw samenwerkt met de Opdrachtgever en ketenpartners. Deze Aanbesteding gunnen wij op basis van het Gunningscriterium ‘beste prijs-kwaliteitverhouding’ waarbij we de prijs vastzetten en 100% op kwaliteit gunnen Dit houdt in dat we gunnen aan de Inschrijver met de hoogste score op de kwalitatieve subgunningscriteria.
Interne Kennung: 201865006028122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen, 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1