389161-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Kräne – Usługi w zakresie wykonywania konserwacji i napraw dźwigów osobowych w budynkach mieszkalnych TBS Wrocław Sp. z o. o. we Wrocławiu oraz całodobowego dyżuru pogotowia dźwigowego i usuwania usterek technicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie wykonywania konserwacji i napraw dźwigów osobowych w budynkach mieszkalnych TBS Wrocław Sp. z o. o. we Wrocławiu oraz całodobowego dyżuru pogotowia dźwigowego i usuwania usterek technicznych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie konserwacji i napraw dźwigów osobowych oraz platform schodowych zamontowanych w budynkach mieszkalnych stanowiących własność Zamawiającego, położonych we Wrocławiu przy ulicach ul. Afgańskiej nr 2-14, Kazimierza Bieńkowskiego 20-22, Tadeusza Brzozy 21-25, Pakistańskiej 5-11, Wietnamskiej 3, Mościckiego 42a-42c, Birmańskiej 1, Wojanowskiej 2-84, Rodzynkowej 1-14, Daktylowej 1-5, Świstackiego 5-13, Bytomskiej 1-3, Krzywoustego 285, platform schodowych przy ul. Krępickiej 44-46, Brzezińskiej 21 i 23, Dolnobrzeskiej 28, Górniczej 50 oraz usługi całodobowego pogotowia dźwigowego przeznaczonego do uwalniania ludzi i usuwania usterek technicznych. 2. W budynkach mieszkalnych wymienionych w pkt 1 zamontowane są następujące urządzenia: 1) dźwigi osobowe OTIS - 11 urządzeń 2) dźwigi osobowe Schindler - 9 urządzeń 3) dźwigi osobowe ORONA - 55 urządzeń 4) dźwigi osobowe KONE - 5 urządzeń 5) dźwigi osobowe PILAWA - 3 urządzeń 6) dźwig osobowy VIMEC - 1 urządzenie 7) platforma schodowa KLEINDIENST - 2 urządzenia 8) platforma schodowa GARAVENTA - 4 urządzenia 3. Zamówienie zostało podzielone na 6 zadań.
Interne KennungBZP.360.19.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensSkrócenie terminu na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp. Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminów składania ofert – dyrektywa ogólna, Ogłoszenie – data wysłania: 24/03/2026 08:09:20 (UTC+00:00) czas zachodnioeuropejski, GMT Numer publikacji ogłoszenia: 206856-2026 Numer wydania Dz.U. S: 59/2026 Data publikacji: 25/03/2026
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 132 ustawy Prawo Zamówień Publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungZadanie nr 1 – dotyczy wykonywania konserwacji i napraw 7 dźwigów osobowych zamontowanych w dwóch budynkach mieszkalnych we Wrocławiu przy ulicach: ul. Afgańskiej nr 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 oraz wykonywania usługi całodobowego pogotowia dźwigowego przeznaczonego do uwalniania ludzi i usuwania usterek technicznych. W budynkach wymienionych powyżej zamontowane są dźwigi osobowe producenta OTIS – 7 urządzeń. Urządzenia nie podlegają gwarancji producenta firmy OTIS. Wskazane, lecz nie wymagane jest posiadanie autoryzacji firmy OTIS na wykonywanie konserwacji i naprawy dźwigów osobowych.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungZadanie nr 2 – dotyczy wykonywania konserwacji i napraw 4 dźwigów osobowych zamontowanych w budynku mieszkalnym we Wrocławiu przy ulicach ul. Kazimierza Bieńkowskiego nr 20-22 i Tadeusza Brzozy nr 21-25 oraz wykonywania usługi całodobowego pogotowia dźwigowego przeznaczonego do uwalniania ludzi i usuwania usterek technicznych. W budynkach wymienionych powyżej zamontowane są dźwigi osobowe producenta OTIS – 4 urządzenia. Urządzenia nie podlegają gwarancji producenta firmy OTIS. Wskazane, lecz nie wymagane jest posiadanie autoryzacji firmy OTIS na wykonywanie konserwacji i naprawy dźwigów osobowych.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungZadanie nr 3 – dotyczy wykonywania konserwacji i napraw 9 dźwigów osobowych zamontowanych w dwóch budynkach mieszkalnych we Wrocławiu przy ulicach ul. Pakistańskiej nr 5-7-9-11, Wietnamskiej nr 3, Mościckiego 42a-42b-42c, Birmańskiej 1 oraz wykonywania usługi całodobowego pogotowia dźwigowego przeznaczonego do uwalniania ludzi i usuwania usterek technicznych. W budynkach wymienionych powyżej zamontowane są dźwigi osobowe Schindler – 9 urządzeń. Urządzenia nie podlegają gwarancji producenta, firmy Schindler. Wskazane, lecz nie wymagane jest posiadanie autoryzacji firmy Schindler na wykonywanie konserwacji i napraw dźwigów osobowych.
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungZadanie nr 4 – dotyczy wykonywania konserwacji i napraw 55 dźwigów osobowych zamontowanych w trzydziestu pięciu budynkach mieszkalnych we Wrocławiu przy ulicach ul. Wojanowskiej nr 2-84 (numery parzyste), Rodzynkowa nr 1-14, Daktylowa 1-3-5 oraz wykonywania usługi całodobowego pogotowia dźwigowego przeznaczonego do uwalniania ludzi i usuwania usterek technicznych. W budynkach wymienionych powyżej zamontowane są dźwigi osobowe ORONA – 55 urządzeń. Urządzenia nie podlegają gwarancji producenta, firmy ORONA. Wskazane, lecz nie wymagane jest posiadanie autoryzacji firmy ORONA na wykonywanie konserwacji i napraw dźwigów osobowych.
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungZadanie nr 5 – dotyczy wykonywania konserwacji i napraw 14 dźwigów osobowych zamontowanych na siedmiu budynkach mieszkalnych we Wrocławiu przy ulicach ul. Świstackiego nr 5-13, Bytomskiej nr 1-3-5, Krzywoustego 285 oraz wykonywania usługi całodobowego pogotowia dźwigowego przeznaczonego do uwalniania ludzi i usuwania usterek technicznych. W budynkach wymienionych powyżej zamontowane są dźwigi osobowe KONE, PILAWA, VIMEC – łącznie 9 urządzeń. Urządzenia nie podlegają gwarancji producentów firm KONE, PILAWA, VIMEC. Wskazane, lecz nie wymagane jest posiadanie autoryzacji firm KONE, PILAWA, VIMEC na wykonywanie konserwacji i napraw dźwigów osobowych.
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6
BeschreibungZadanie nr 6 – dotyczy wykonywania konserwacji i napraw 6 platform schodowych, zamontowanych na sześciu budynkach mieszkalnych we Wrocławiu przy ulicach ul. Krępicka nr 44 i 46, Brzezińska nr 21 i 33, Dolnobrzeska 28, Górnicza 50 oraz wykonywania usługi całodobowego pogotowia dźwigowego przeznaczonego do usuwania usterek technicznych. W budynkach wymienionych powyżej zamontowane są platformy schodowe GARAVENTA i KLEINDIENST – łącznie 6 urządzeń. Urządzenia podlegające konserwacji i naprawom nie podlegają gwarancji producentów. Wskazane, lecz nie wymagane jest posiadanie autoryzacji firm GARAVENTA i KLEINDIENST na wykonywanie konserwacji i napraw platform schodowych.
Interne KennungZadanie nr 6