389178-2025 - Wettbewerb
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa sześciu fabrycznie nowych autobusów elektrycznych, autobusów miejskich, niskopodłogowych, jednoczłonowych, jednej marki, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej oraz sześciu jednostanowiskowych fabrycznie nowych ładowarek ładowania prądu. W ramach dostawy autobusów wymagane jest przeprowadzenie szkoleń kierowców, pracowników zaplecza technicznego oraz przedstawicieli zamawiającego, dotyczących eksploatacji i obsługi dostarczanych pojazdów i urządzeń. „Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą” w ramach Programu Priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Zielony transport publiczny.
Interne Kennung: KPZ.271.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34121400 Niederflurbusse, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: zakup i dostawa sześciu fabrycznie nowych autobusów elektrycznych, autobusów miejskich, niskopodłogowych, jednoczłonowych, jednej marki, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej oraz sześciu jednostanowiskowych fabrycznie nowych ładowarek ładowania prądu. W ramach dostawy autobusów wymagane jest przeprowadzenie szkoleń kierowców, pracowników zaplecza technicznego oraz przedstawicieli zamawiającego, dotyczących eksploatacji i obsługi dostarczanych pojazdów i urządzeń. „Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą” w ramach Programu Priorytetowego Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Zielony transport publiczny.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse