2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vzorkovače pro monitoring nerozpuštěných látek (Morava)
Beschreibung: Zadávací řízení je realizováno za účelem uzavření smlouvy mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem, jejímž předmětem bude dodávka stacionárních i mobilních automatických vzorkovačů pro odběr nerozpuštěných látek v pozorovací síti stanic povrchových vod. Veškeré uvedené dodávky budou realizovány včetně příslušenství, instalace a zprovoznění a uvedení do provozu při dodržení podmínek stanovených touto Zadávací dokumentací. Podrobněji jsou požadavky uvedeny v příloze č. 3 zadávací dokumentace (Technická specifikace předmětu plnění). Veřejná zakázka je ze 100 % financována Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu životního prostředí („Dotační program“) v rámci projektu „Budování a modernizace komplexního systému předpovědní služby“ (reg. číslo projektu CZ.05.01.03/05/23_050/0003726) („Projekt“).
Interne Kennung: VZ-2025-0517
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte, 90733100 Überwachung oder Eindämmung von Oberflächengewässerverschmutzungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: v zadávací dokumentaci