2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro projektové práce a inženýrskou činnost
Beschreibung: Technologie hlavního města Prahy, a.s. (dále jen „Zadavatel“) zavádí dynamický nákupní systém (dále jen „DNS“) dle ustanovení § 138 a násl. ZZVZ na poskytování projekčních prací a inženýrskou činnost pro Zadavatele v rozsahu odpovídajícímu předmětu jeho činnosti a splnění dalších s tím souvisejících závazků, konkrétně na: • projektování informačních a komunikačních technologií, • projekční práce a činnosti spojené s provozem a údržbou veřejného osvětlení, • projekční práce a činnosti na úseku výstavby a investic nesvětelných technologií, • projekční práce a činnosti pro pozemní stavby.
Vorherige Bekanntmachung: 31970-2021
Interne Kennung: TU_21_2021_DNS
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vypracování PD pro výstavbu VO v městské části Praha 10 a Praha 15
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zpracování jednotlivých – samostatných – projektových dokumentací pro Výstavbu VO městské části Praha 10 a Praha 15, ve stupni pro povolení záměru a ve stupni pro výběr zhotovitele/pro provedení stavby, pro tyto stavby: A. Projektová dokumentace – VO MČ P10 / lokalita: Strašnice–doplnění VO V Úžlabině (dále též jen „PD V Úžlabině“); B. Projektová dokumentace – VO MČ P10 / lokalita: Záběhlice – doplnění VO v ul. Práčská osvětlení chodníku před domy (dále též jen „PD ul. Práčská“); C. Projektová dokumentace – VO MČ P10 / lokalita: Malešice přisvětlení přechodu pro chodce U Tvrze (dále též jen „PD U Tvrze“); D. Projektová dokumentace – VO MČ P10 / lokalita: Strašnice – doplnění VO ul. Na vinici x Pod Strašnickou Vinicí (dále též jen „PD ul. Na Vinici x Pod Strašnickou Vinicí“); E. Projektová dokumentace – VO MČ P10 / lokalita: Vršovice – doplnění VO park Jiřiny Haukové a Jindřicha Chaloupeckého (dále též jen „PD park Haukové“); F. Projektová dokumentace – VO MČ P10 / lokalita: Strašnice – doplnění VO Mokřanská (dále též jen „PD Mokřanská“); G. Projektová dokumentace – VO MČ P15 / lokalita: Petrovice – Novopetrovická, cesta kolem hřbitova parc. č. 427 (dále též jen „PD Novopetrovická“); H. Projektová dokumentace – VO MČ P15 / lokalita: Petrovice – doplnění VO okolí polikliniky Ohmova č.p. 271 (dále též jen „PD Ohmova“); I. Projektová dokumentace – VO MČ P15 / lokalita: Petrovice – doplnění VO – cesta kolem ZŠ Dopplerova č.p. 351 (dále též jen „PD ZŠ Dopplerova“); J. Projektová dokumentace – VO MČ P15 / lokalita: Dolní Měcholupy – doplnění VO U Hostivařského nádraží (dále též jen „PD U Hostivařského nádraží“); K. Projektová dokumentace – VO MČ P15 / lokalita: Horní Měcholupy – doplnění VO ul. Parmská (dále též jen „PD ul. Parmská“); L. Projektová dokumentace – VO MČ P15 / lokalita: Petrovice – doplnění VO – Edisonova parkoviště parc. č. 532/2 (dále též jen „PD Edisonova“); (výše uvedené ve Smlouvě souborně jen „Projekty“, anebo též jen „Projektová dokumentace – VO MČ P10 a P15 “ nebo jen „PD“),
Interne Kennung: TU_21_2021_DNS_2026_03
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil změny závazku ze smlouvy dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ. Podrobnosti jsou uvedeny ve Smlouvě.