See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu urologii a także na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu urologii wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji kierownika Pododdziału Urologii oraz na udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu urologii wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji zastępcy kierownika Pododdziału Urologii, KO/L/29/26/LSOCU/MM
Beschreibung: Wykonywanie świadczeń opieki zdrowotnej z podziałem na trzy zadania w zakresie urologii na rzecz pacjentów DCOPiH w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia. 1) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu urologii w Pododdziale Urologicznym (od 2027 roku w Oddziale) oraz w Poradni Urologicznej mieszczącej się w Specjalistycznej Przychodni Onkologicznej DCOPiH we Wrocławiu, w podstawowej ordynacji czasu pracy, w godzinach 07:30-15:05, min. 152 godz. w miesiącu (w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni urologicznej 1 dzień w tygodniu), popołudniówki (od godz. 15:05 do 19:05 od poniedziałku do piątku oraz w soboty) a także dyżury lekarskie od poniedziałku do piątku oraz w soboty, niedziele i święta, dyżury pod telefonem (od poniedziałku do piątku w godz. 15:05-07:30 dnia następnego oraz w soboty i niedziele w godzinach 08:00-08:00 dnia następnego), w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 2) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu urologii w Pododdziale Urologicznym (od 2027 roku w Oddziale) oraz w Poradni Urologicznej mieszczącej się w Specjalistycznej Przychodni Onkologicznej DCOPiH we Wrocławiu wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji zastępcy kierownika Pododdziału (od 2027 roku Oddziału) Urologii (nadzór merytoryczny nad pododdziałem i poradnią), w podstawowej ordynacji czasu pracy, w godzinach 07:30-15:05, min. 152 godz. w miesiącu (w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni urologicznej 1 dzień w tygodniu), popołudniówki (od godz. 15:05 do 19:05 od poniedziałku do piątku oraz w soboty) a także dyżury lekarskie od poniedziałku do piątku oraz w soboty, niedziele i święta, dyżury pod telefonem (od poniedziałku do piątku w godz. 15:05-07:30 dnia następnego oraz w soboty i niedziele w godzinach 08:00-08:00 dnia następnego), w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami 3) udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu urologii w Pododdziale Urologicznym (od 2027 roku w Oddziale) oraz w Poradni Urologicznej mieszczącej się w Specjalistycznej Przychodni Onkologicznej DCOPiH we Wrocławiu wraz z jednoczesnym pełnieniem funkcji kierownika Pododdziału (od 2027 roku Oddziału) Urologii (nadzór merytoryczny nad pododdziałem i poradnią), w podstawowej ordynacji czasu pracy, w godzinach 07:30-15:05, min. 152 godz. w miesiącu (w tym udzielanie świadczeń zdrowotnych w poradni urologicznej 1 dzień w tygodniu), popołudniówki (od godz. 15:05 do 19:05 od poniedziałku do piątku oraz w soboty), a także dyżury lekarskie od poniedziałku do piątku oraz w soboty, niedziele i święta, dyżury pod telefonem (od poniedziałku do piątku w godz. 15:05-07:30 dnia następnego oraz w soboty i niedziele w godzinach 08:00-08:00 dnia następnego), w pomieszczeniach należących do Udzielającego Zamówienia, zgodnie z przyjętym harmonogramem czasu pracy i bieżącymi potrzebami
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001