389317-2026 - Ergebnis
Polen – Datenbanksysteme – Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - baza danych, dostawa tabletów do pracy personelu medycznego z oprogramowaniem, rozbudowa i modernizacja sieci Wi-Fi, dostawa skanerów dokumentów, oprogramowania do zarządzania procesem digitalizacji oraz macierzy dyskowych do przechowywania zeskanowanych danych (...) w podziale na 6 części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIntegracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - baza danych, dostawa tabletów do pracy personelu medycznego z oprogramowaniem, rozbudowa i modernizacja sieci Wi-Fi, dostawa skanerów dokumentów, oprogramowania do zarządzania procesem digitalizacji oraz macierzy dyskowych do przechowywania zeskanowanych danych (...) w podziale na 6 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - baza danych, dostawa tabletów do pracy personelu medycznego z oprogramowaniem, rozbudowa i modernizacja sieci Wi-Fi, dostawa skanerów dokumentów, oprogramowania do zarządzania procesem digitalizacji oraz macierzy dyskowych do przechowywania zeskanowanych danych, przełączników sieciowych i wdrożenie segmentacji sieci oraz dostawa systemu firewall w podziale na 6 części. Postępowanie prowadzone jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019r. PZP, (Dz.U. z 2024r. poz. 1320)– dalej PZP, w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej przekraczającej progi unijne (art. 132 PZP) w oparciu o art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia"- projekt pn. "Poprawa dostępności i rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej", nr wniosku o dofinansowanie: KPOD.07.03-IP.10-0106/25. Zamawiający przewiduje unieważnienie przedmiotowego postępowania w całości lub w części w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 257 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV) określony jest kodami: 48610000-7 – Systemy baz danych 30200000-1 – Urządzenia komputerowe Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ 3) uzupełnione zestawienie minimalnych wymaganych parametrów technicznych, zgodnie z załącznikiem nr 4.1 - 4.6 do SWZ. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał); 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy. 5) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą. 6) Oświadczenie wykonawcy dotyczące spełniania zasad „DNSH”, stanowiące załącznik nr 9 do swz. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025r. Oferowany przedmiot zamówienia musi być seryjnie produkowany. Zamawiający nie dopuszcza zaoferowania przedmiotu modyfikowanego pod potrzeby przedmiotu zamówienia. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku są zobowiązani ustanowić pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być złożone wraz z ofertą. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE Zamawiający zaleca, aby Wykonawca wraz z ofertą złożył dokumenty przedmiotowe, na potwierdzenie, że oferowane dostawy spełniają wymagania, cechy i kryteria opisane w SWZ, a w szczególności: katalogi, foldery, opisy, karty katalogowe.opisane w SWZ, a w szczególności: katalogi, foldery, opisy, karty katalogowe.
Vorherige Bekanntmachung209073-2026
Interne KennungZP.26.26.2026.MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - baza danych
BeschreibungIntegracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy - baza danych - zgodnie z zał. 4.1 do swz
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - tablety do pracy personelu medycznego z oprogramowaniem
BeschreibungTablety do pracy personelu medycznego z oprogramowaniem - zgodnie z zał. 4.2 do swz
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - rozbudowa i modernizacja sieci Wi-Fi
BeschreibungRozbudowa i modernizacja sieci Wi-Fi - zgodnie z zał. 4.3 do swz
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - skanery dokumentów, oprogramowanie do zarządzania procesem digitalizacji oraz macierze dyskowe do przechowywania zeskanowanych danych
BeschreibungSkanery dokumentów, oprogramowanie do zarządzania procesem digitalizacji oraz macierze dyskowe do przechowywania zeskanowanych danych - zgodnie z zał. 4.4 do swz
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - przełączniki sieciowe i wdrożenie segmentacji sieci
BeschreibungPrzełączniki sieciowe i wdrożenie segmentacji sieci - zgodnie z zał. 4.5 do swz
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - system firewall
BeschreibungSystem firewall - zgodnie z zał. 4.6 do swz