2. Verfahren
Verfahren
Titel: CESNET - Dodávka clusteru pro Národní repozitářovou platformu 2 (2025)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění (uvedení do řádného provozu) clusteru č. 2 pro Národní repozitářovou platformu, dalšího potřebného příslušenství a poskytnutí záruky, v souladu s požadavky uvedenými v zadávací dokumentaci. Instalací a zprovozněním se rozumí montáž hardware do racků, zapojení do elektrické sítě, spuštění hardware, ověření bezchybného chodu všech komponent a provedení akceptačních testů. Cluster se bude skládat z 32 aplikačních serverů, nejméně 30 storage serverů, prvků síťové infrastruktury pro zajištění vnitřní a vnější LAN komunikace a dalšího potřebného příslušenství ke zprovoznění sestavy clusteru (kabely, adaptéry atd.). Systém bude umístěn ve dvou lokalitách - v IT4I v Ostravě a v Datovém centru Ústeckého kraje v Ústí n. Labem.
Interne Kennung: VZ-2025-018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30234000 Speichermedien, 32580000 Datenanlagen, 48822000 Computerserver, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0002