2. Verfahren
Verfahren
Titel: SOC/MDR-diensten voor samenwerkende Veiligheidsregio's en NIPV
Beschreibung: De opdracht betreft het continu monitoren, detecteren en alarmeren van cyberdreigingen binnen de IT-omgevingen van de deelnemers, inclusief implementatie, beheer en doorontwikkeling van security use cases. De baseline dienstverlening bestaat uit Managed Endpoint Detection & Response (M-EDR), aangevuld met optionele diensten zoals SIEM en NDR. De opdracht wordt gegund via een raamovereenkomst met één opdrachtnemer, op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding. Raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor maximaal 12 jaar; maximale opdrachtwaarde €20.150.000 excl. btw
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212732 Entwicklung von Datensicherheitssoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Onder andere SIEM en NDR. Voor een nadere omschrijving zie aanbestedingsdocumenten.