2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Apteki Szpitalnej SPZOZ w Gostyniu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Apteki Szpitalnej SPZOZ w Gostyniu w podziale na 9 pakietów (cześci).
Interne Kennung: SPZOZ.XII.231.1/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Leki - 141 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Leki II - 175 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 44 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Leki III - 47 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Leki IV - 17 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Leki V - 42 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Desfluran - 2 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Dezynfekcja skóry - 3 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Żywienie dojelitowe i akcesoria do podawania - 3 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 9