2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie Huis van Cultuur & Bestuur
Beschreibung: Realisatie nieuw Huis van Cultuur & Bestuur te Delfzijl gemeente Eemsdelta. Met deze marktconsulatie vraagt het College aan de markt advies over goede markbenadering (t.b.v. selectie- & gunningsfase volgens de Aw12) en marktinteresse. Marktconsulatie: zie Leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Realisatie nieuw Huis van Cultuur & Bestuur te Delfzijl gemeente Eemsdelta. Met deze marktconsulatie vraagt het College aan de markt advies over goede markbenadering (t.b.v. selectie- & gunningsfase volgens de Aw12) en marktinteresse.
Interne Kennung: 1