See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie 24 części
Interne Kennung: 6/PN/DEG/SP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Różne produkty spożywcze I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 1 – Różne produkty spożywcze I
Interne Kennung: 1.Różne produkty spożywcze I
Los: LOT-0002
Titel: 2.Różne produkty spożywcze II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 2 – Różne produkty spożywcze II
Interne Kennung: 2.Różne produkty spożywcze II
Los: LOT-0003
Titel: 3.Cukier
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 3 – Cukier
Interne Kennung: 3.Cukier
Los: LOT-0004
Titel: 4.Soczki owocowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 4 – Soczki owocowe
Interne Kennung: 4.Soczki owocowe
Los: LOT-0005
Titel: 5.Soki owocowe Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 5 – Soki owocowe Dobry posiłek
Interne Kennung: 5.Soki owocowe Dobry posiłek
Los: LOT-0006
Titel: 6.Oleje
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 6 – Oleje
Interne Kennung: 6.Oleje
Los: LOT-0007
Titel: 7.Oleje Dobry Posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 7 – Oleje Dobry Posiłek
Interne Kennung: 7.Oleje Dobry Posiłek
Los: LOT-0008
Titel: 8.Ryż długoziarnisty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 8 – Ryż długoziarnisty
Interne Kennung: 8.Ryż długoziarnisty
Los: LOT-0009
Titel: 9.Makarony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 9 –Makarony
Interne Kennung: 9.Makarony
Los: LOT-0010
Titel: 10.Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 10 –Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Interne Kennung: 10.Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
Los: LOT-0011
Titel: 11.Płatki kukurydziane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 11 – Płatki kukurydziane
Interne Kennung: 11.Płatki kukurydziane
Los: LOT-0012
Titel: 12.Batony Dobry posiłek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych, przypraw i podobnych produktów dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku. w zakresie części 12 – Batony Dobry posiłek
Interne Kennung: 12.Batony Dobry posiłek