389483-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Poprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Kołaczyce. Część 2. Oprogramowanie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoprawa efektywności i dostępności e-usług w Gminie Kołaczyce. Część 2. Oprogramowanie
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest poprawa e-usług gminy poprzez dostawę urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. Ilość Jednostka miary 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 1 lic. 2. Aplikacja mobilna 1 lic. 3. Oprogramowanie dziedzinowe 1 lic. 4. ePracownik 1 lic. 5. Systemu GIS 1 lic. 6. e-edukacja 1 lic. 7. Obieg dokumentów 35 lic. 8. Monitoring środowiska 1 zestaw 9. PSZOK 1 lic. 10. Wodomierze 800 szt. 11. System eWoda 1 lic. 12. Strona WWW 1 szt. 13. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 320 rbh 14. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 200 rbh 15. Digitalizacja zasobów GIS 240 rbh 16. Szkolenia TiK Typ II 268 rbh
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48620000 Betriebssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 48620000 Betriebssysteme, 38421100 Wasserzähler, 79999100 Scanning, 80500000 Ausbildung, 38421100 Wasserzähler
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server