See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 10 pojazdów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 zadań ofertowych: Zadanie ofertowe nr 1 – zakup i dostawa samochodów osobowych segment D (sedan) w liczbie 3 sztuk; Zadanie ofertowe nr 2 – zakup i dostawa samochodów osobowych kombi w liczbie 3 sztuk; Zadanie ofertowe nr 3 – zakup i dostawa samochodów terenowych typu SUV w liczbie 2 sztuk; Zadanie ofertowe nr 4 – zakup i dostawa samochodu terenowego typu PICK-UP w liczbie 1 sztuki; Zadanie ofertowe nr 5 – zakup i dostawa samochodu osobowego typu VAN w liczbie 1 sztuki; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla wszystkich zadań określony jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SWW/ZP-3/BFL/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie ofertowe nr 1
Beschreibung: zakup i dostawa samochodów osobowych segment D (sedan) w liczbie 3 sztuk
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie ofertowe nr 2
Beschreibung: zakup i dostawa samochodów osobowych kombi w liczbie 3 sztuk
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie ofertowe nr 3
Beschreibung: zakup i dostawa samochodów terenowych typu SUV w liczbie 2 sztuk
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie ofertowe nr 4
Beschreibung: zakup i dostawa samochodu terenowego typu PICK-UP w liczbie 1 sztuki
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie ofertowe nr 5
Beschreibung: zakup i dostawa samochodu osobowego typu VAN w liczbie 1 sztuki