2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terreinonderhoud
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft het integraal terreinonderhoud van de provinciale huisvestingslocaties te Haarlem en Castricum. Binnen de opdracht zijn géén percelen onderscheiden; de werkzaamheden zijn als één geïntegreerd geheel in de markt gezet. De maximale waarde van de Opdracht (inclusief optionele werkzaamheden) bedraagt € 1.500.000,- exclusief btw over de gehele looptijd van de overeenkomst, zijnde tien (10) jaar (de initiële looptijd van vijf jaar, met de mogelijkheid tot vijf verlengingen van telkens één jaar). Binnen dit bedrag zijn zowel de reguliere onderhoudswerkzaamheden als de optionele componenten inbegrepen.
Interne Kennung: 20240161
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Terreinonderhoud Provincie Noord-Holland
Beschreibung: Dit perceel betreft het integraal terreinonderhoud van provinciale locaties in Haarlem en Castricum, waaronder groenvoorziening, onderhoud van verhardingen, afvalbeheer, waterbeheer, riolering, gladheidsbestrijding en ecologisch beheer. De maximale waarde van de opdracht (inclusief optionele werkzaamheden) bedraagt € 1.500.000,- exclusief btw over de gehele looptijd van de overeenkomst, zijnde tien (10) jaar (de initiële looptijd van vijf (5) jaar, met de mogelijkheid tot vijf (5) verlengingen van telkens één (1) jaar). Binnen dit bedrag zijn zowel de reguliere onderhoudswerkzaamheden als de optionele componenten inbegrepen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht voorziet, naast de reguliere onderhoudsverplichtingen, tevens in enkele functionele stelposten zoals opgenomen in het RAW-bestek. Dit betreft onder meer een jaarlijkse stelpost voor diverse leveranties (post 950010, ad € 5.000,- exclusief btw per jaar) en een jaarlijkse stelpost voor kleine herstelwerkzaamheden (post 950020, ad € 10.000,- exclusief btw per jaar). Deze posten maken integraal onderdeel uit van de Inschrijvingsstaat en worden uitsluitend aangewend op basis van voorafgaande schriftelijke opdracht van Opdrachtgever. Daarnaast is binnen het totale opdrachtbudget een afzonderlijke stelpost van maximaal € 200.000,- exclusief btw gereserveerd voor aanvullende optionele werkzaamheden die naar aard en omvang verenigbaar zijn met het integrale terreinonderhoud. Deze stelpost kan uitsluitend worden aangewend voor werkzaamheden die functioneel samenhangen met de scope van het reguliere onderhoud en in redelijkheid aan de zittende Opdrachtnemer kunnen worden opgedragen.
38951-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Terreinonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Terreinonderhoud
Interne identificatiecode: 20240161
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77314000 Onderhoud van terreinen, 90620000 Sneeuwruimingsdiensten, 90630000 IJsbestrijdingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: