See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kortrijk, Meensesteenweg 85: Verwerking met PFAS verontreinigde gronden
Beschreibung: Deze opdracht betreft het transport en verwerking van met PFAS verontreinigde gronden afkomstig van de ambtshalve bodemsaneringswerken op de voormalige site van de Blekerij van Kortrijk aan de Meensesteenweg 85 te Kortrijk.
Interne Kennung: 17003 - BN2601006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 17003 - BN2601006 - 1
Interne Kennung: 1