See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie: wykonywania badań laboratoryjnych na rzecz pacjentów DCOPiH według bieżących potrzeb Udzielającego Zamówienia wraz z integracją systemów informatycznych.
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych zgodnie z wytycznymi oraz integracją systemów informatycznych umożliwiająca przesyłanie wyników
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych na rzecz pacjentów według bieżących potrzeb Udzielającego Zamówienia wraz z integracją systemów informatycznych KO/BL/25/26/LSL/AK
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań laboratoryjnych na rzecz pacjentów wraz z integracją systemów informatycznych w celu przesyłania wyników