See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Callcenterdiensten
Beschreibung: De opdracht betreft het beantwoorden van telefonische burgervragen tijdens kantoortijden (maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00) over geplande campagnes met betrekking tot HPV en COVID of preventieprogramma´s, waarbij de nadruk op de najaarscampagne Covid ligt. Hiernaast kunnen ook vragen gesteld worden over de volledige dienstverlening van het RIVM Infopunt. Bij geplande toename in workload is er een langere voorbereidingstijd mogelijk. Bij een ongeplande actualiteit is het noodzakelijk dat de externe partij binnen 2 werkdagen kan opschalen. De werkzaamheden dienen volgens vooraf vastgestelde KPI’s uitgevoerd te worden. Dit kan alle disciplines van het werkgebied van het RIVM betreffen. De geplande campagnes duren over het algemeen korter dan 3 maanden (per campagne). De actualiteiten duren over het algemeen ook korter dan 3 maanden. Campagnes kunnen ook gelijktijdig lopen. Let op: In periodes waarin geen campagnes of actualiteiten zijn wordt er geen inzet van de leverancier gevraagd en zal geen fee in rekening kunnen worden gebracht. Het hoofdonderwerp van deze opdracht is volksgezondheid. Burgers kunnen vragen stellen over de gehele dienstverlening van het RIVM in relatie tot hun eigen gezondheid en leefomgeving. Hiermee wordt getracht een gezonde bevolking en een gezonde leefomgeving te borgen. Deze diensten zijn dus ten behoeve van de gezondheid van de gemeenschap en de gezondheid van het milieu. Het betreft dus niet zomaar een telefonisch informatiecentrum, maar een middel om te borgen dat de volksgezondheid in stand blijft en de gemeenschap veilig is. Zie onderstaande link voor informatie omtrent zakendoen met RIVM: https://www.rivm.nl/contact/zakendoen-met-rivm
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een SAS-procedure die volledig hetzelfde is als een Europese openbare aanbesteding met als uitzondering dat de opschortende termijn minder lang is dan bij een standaard openbare aanbesteding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000