See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvoer en verwerking van bodemassen, ketelassen en rookgasresidu
Beschreibung: Het doel van onderhavige opdracht is de milieutechnisch verantwoorde afvoer en verwerking van de verschillende reststoffen (bodemassen, ketelassen, rookgasresidu e.a.) die ontstaan bij de verbranding van huishoudelijk restafval in de AEC van IVAGO. De hoeveelheid van deze reststoffen ligt in verhouding met de hoeveelheid die er wordt verbrand. De opgegeven hoeveelheden binnen het bestek zijn derhalve indicatief en niet bindend. De totale jaarlijkse af te voeren hoeveelheid komt (met een marge van 20 % in meer of min) relatief gelijkmatig gespreid over het ganse kalenderjaar vrij. Er kan ingeschreven worden per perceel. Perceel 1: De bodemassen (EURALCODE 19.01.12) worden via de natte ontslakkers, trilgoten, transportbanden, na ontijzering rechtstreeks geladen in 18 m3 containers met vast afdeksysteem. De jaarlijks af te voeren hoeveelheid bodemassen wordt geraamd op 13.000 ton. Perceel 2: De ketelassen (EURALCODE 19.01.15*) worden via transportbanden, -schroeven en een bekerlift geladen in een opslagsilo van ca. 80m3. Vanuit deze silo worden ze rechtstreeks in een silowagen overgeladen. In geval van problemen met de emmerlift kunnen er ook afzetcontainers worden geladen. De jaarlijks af te voeren hoeveelheid ketelassen wordt geraamd op 1.000 ton. Perceel 3: Het rookgasresidu (EURALCODE 19.01.10*) wordt via schroeven, draaisluizen rechtstreeks geladen in speciale gesloten 28 m3 containers. De jaarlijks af te voeren hoeveelheid rookgasresidu wordt geraamd op 3.500 ton geladen in containers. De inschrijver kan (per perceel) voorzien in de logistieke afvoer van de reststoffen en in verdere verwerking ervan.
Interne Kennung: PPP0WP-288/6191/26.010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513400 Aschenbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Bodemassen
Beschreibung: Perceel 1 - Bodemassen
Interne Kennung: 26.010_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - ketelassen
Beschreibung: Perceel 2 - ketelassen
Interne Kennung: 26.010_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - rookgasresidu
Beschreibung: Perceel 3 - rookgasresidu
Interne Kennung: 26.010_3