2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów elektrycznych i ładowarek w ramach realizacji projektów pn. „Zrównoważona, inteligentna mobilność – kluczem do transformacji regionu – Etap 1 oraz Etap 2".
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są: 1) sukcesywne dostawy 9 sztuk fabrycznie nowych autobusów miejskich (zwanych dalej łącznie autobusami) z napędem elektrycznym o długości całkowitej, zawierającej się w przedziale od 11,8 metra do 12,2 metra, zwanych dalej „autobusami zeroemisyjnymi EV12” lub „autobusami EV12”, 2) dostawa 1 sztuki fabrycznie nowej ładowarki przewodowej dwustanowiskowej o mocy większej lub równej 80 kW (2x40 kW), zwanej dalej łącznie „ładowarkami”, lub „ładowarką Plug-in 80 kW” lub „ładowarką 80kW”, 3) dostawa 3 sztuk fabrycznie nowych ładowarek przewodowych dwustanowiskowych o mocy większej lub równej 120 kW (2x60 kW), zwanych dalej łącznie „ładowarkami”, lub „ładowarkami Plug-in 120 kW” lub „ładowarkami 120kW”, 4) obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna: autobusów, ładowarek, wsparcie techniczne oraz szkolenia. 2. Wymagania formalne, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, szczegółowe wymagania, parametry techniczne, wyposażenie oraz warunki gwarancji i serwisu jakie musi spełniać i posiadać oferowany przedmiot zamówienia zawiera: 1) załącznik nr 10.1 do SWZ (wraz z załącznikami) – dotyczy autobusów EV12, 2) załącznik nr 10.2 do SWZ (wraz z załącznikami) – dotyczy ładowarek Plug-in 80kW, 3) załącznik nr 10.3 do SWZ (wraz z załącznikami) – dotyczy ładowarek Plug-in 120kW.
Interne Kennung: ZP.270.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 48800000 Informationssysteme und Server, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001