389702-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen – Budowa napowietrznej linii 110kV relacji R-2 Czechnica - R-183 Oleśnica w śladzie istniejącej linii 110kV S-143 relacji R-2 Czechnica - R-183 Oleśnica - inwestycja towarzysząca
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa napowietrznej linii 110kV relacji R-2 Czechnica - R-183 Oleśnica w śladzie istniejącej linii 110kV S-143 relacji R-2 Czechnica - R-183 Oleśnica - inwestycja towarzysząca
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest: zaprojektowanie i wykonanie robót budowalnych wraz z uzyskaniem dokumentacji techniczno-prawnej budowy linii 110kV S-143 relacji R-2 Czechnica – R-183 Oleśnica i dostosowaniem pracy linii do temp. min. +80°C wraz z wymianą izolacji, a także demontaż istniejącej linii napowietrznej (włącznie z fundamentami) oraz odtworzenie zagospodarowania terenu. Zamawiający przewiduje podział Przedmiotu Umowy na wyodrębnione pod względem projektowym i wykonawczym Odcinki, dla których należy sporządzić odrębne dokumentacje projektowe i uzyskać decyzje administracyjne. Szczegółowe informacje znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungPZP/TD-OWR/03310/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest: zaprojektowanie i wykonanie robót budowalnych wraz z uzyskaniem dokumentacji techniczno-prawnej budowy linii 110kV S-143 relacji R-2 Czechnica – R-183 Oleśnica i dostosowaniem pracy linii do temp. min. +80°C wraz z wymianą izolacji, a także demontaż istniejącej linii napowietrznej (włącznie z fundamentami) oraz odtworzenie zagospodarowania terenu. Zamawiający przewiduje podział Przedmiotu Umowy na wyodrębnione pod względem projektowym i wykonawczym Odcinki, dla których należy sporządzić odrębne dokumentacje projektowe i uzyskać decyzje administracyjne. Szczegółowe informacje zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia.