See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i instalacja aparatu RTG w ramach Projektu nr LTPL00442 “Cross-border cooperation strengthening the capacities of the medical centers in Šilalė and Sejny” (Współpraca transgraniczna
Beschreibung: Zakup, dostawa i instalacja aparatu RTG w ramach Projektu nr LTPL00442 “Cross-border cooperation strengthening the capacities of the medical centers in Šilalė and Sejny” (Współpraca transgraniczna wzmacniająca potencjał ośrodków medycznych w Šilalė i Sejnach) dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg VI-A Litwa – Polska 2021 – 2027 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie fabrycznie nowego, nieregenerowanego, niepowystawowego aparatu RTG, zwanego dalej towarem, wyprodukowanego w 2026 r. oraz wykonanie dokumentacji ochrony radiologicznej pracowni RTG Zamawiającego a także przeszkolenie osób wskazanych przez Zamawiającego w zakresie obsługi dostarczonego towaru.
Interne Kennung: 03/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup, dostawa i instalacja aparatu RTG w ramach Projektu nr LTPL00442 “Cross-border cooperation strengthening the capacities of the medical centers in Šilalė and Sejny” (Współpraca transgraniczna wzmacniająca potencjał ośrodków medycznych w Šilalė i Sejnach) dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg VI-A Litwa – Polska 2021 - 2027